Produkty i usługi
Zajmujemy się tym, na czym znamy się najlepiej… czyli tworzeniem i zaopatrywaniem gospodarstw rolnych w pasze, koncentraty i komponenty paszowe bez GMO.

Pasze i koncentraty

Wszystkie nasze produkty oparte są na sprawdzonej jakości surowcach. Używamy tylko naturalnych surowców – m.in. zbóż oraz śrut. Żadna nasza pasza nie zawiera produktów ubocznych innych przemysłów oraz nie jest wzbogacana chemicznie. Nasze produkty wytwarzane są z surowców wolnych od GMO.

Logistyka

Posiadamy środki do transportu każdego rodzaju pasz – od workowanych po pasze luzem. Dowieziemy Twoją paszę  w ekspresowym tempie!

Technologia

Nowo otwarty zakład w Krzywiniu jest najnowocześniejszym zakładem w Polsce stosującym technologię ekstruzji i ekspandacji. Dzięki temu zmieniamy naturalne surowce tak by były bardziej przyswajalne i lepiej wykorzystywane przez zwierzęta w Twoim gospodarstwie! Nasz zakład produkuje tylko pasze wolne od GMO.

Ludzie

Największym atutem jest nasz zespół składający się ze specjalistów na każdym polu – od logistyków po żywieniowców i technologów. Dzięki temu oferujemy wysokiej jakości pasze bez GMO. Pozwól że będziemy pracować dla Ciebie!
Pasza dla Alpak Chrupka Lira - Komunikado Agrofeed

Golden Protein

Rzepak ekstrudowany – zamiennik śruty sojowej. Specjalistyczny komponent nowoczesnej dawki żywieniowej powstały w wyniku unikalnego procesu technologicznego. 

oMEGA L

To innowacyjny produkt, w skład którego wchodzą: siemię lniane, susz owocowy, ekstrudowana kukurydza oraz bielmo ostropestu.

Chrupka - pasza dla cieląt

Przyspiesza rozwój żwacza – bardzo wysoka przyswajalność skrobi i jej rozkład do lotnych kwasów tłuszczowych maksymalnie szybko stymulują rozwój żwacza.

Premiksy

Mieszanki paszowe uzupełniające mineralne dla krów wysokomlecznych do bezpośredniego spożycia.

Pasze Pełnoporcjowe

Każda dawka oprócz pasz objętościowych wymaga uzupełnienia w pasze treściwe jest to nieodzowne przy produkcji sięgającej kilka, kilkanaście tysięcy kilogramów mleka w okresie laktacji.